132. árverés - 49. tétel
Beksics Gusztáv
Kemény Zsigmond. A forradalom s a kiegyezés. Második, javitott és bővitett kiadás.
Bp., 1883. Athenaeum. |
VII+340p. |
Hozzákötve: A magyar faj terjeszkedése és nemzeti konszolidácziónk különös tekintettel a mezőgazdaságra, birtokviszonyokra és a népesedésre. Második kiadás. Bp., 1896. Athenaeum. XV+(1)+98+(1)+3 kihajt. mell. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. |