132. árverés - 539. tétel
Nadler Herbert
Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Vadászati elbeszélések 80 eredeti fényképfelvétellel.
Bp., 1926. Franklin. |
266+(2)p.+12t. Szövegközti képekkel. |
Festett, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis kopásokkal. |