132. árverés - 54. tétel
Wertheimer Ede, monori
Gróf Andrássy Gyula élete és kora. A Magy. Tud. Akad. megbizásából kiadatlan források alapján irta: —. I-III. kötet.
Bp., 1910-1913. MTA. |
1t. (címkép)+XXIII+(1)+782p.; 1t. (címkép)+XX+522p.; XV+469p. |
Az első kötet enyhén sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben, a másik kettő korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: A 2. és 3. kötetben Dr. Magyary Zoltán könyvjegyével. |