132. árverés - 551. tétel
Zách József
Fehér-megye topographiai statistikája politikiai [!]-, egyházi- és nemzetgazdászati helyleirása. Szerzi a helyszinén gyüjtött adatokból: ~.
Székes-Fehérvárott, 1863. özv. Számmer Pálné betüivel. |
(4)+240p. (Fehér-megye politikai-, egyházi- és nemzetgazdászati Statistikája és Topographiája. Első kötet.) |
A tervezett sorozatnak több kötete nem jelent meg. Ritka. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső részén apró sérüléssel. |