132. árverés - 99. tétel
Breit József, doberdói
Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. Második, lényegileg változatlan kiadás. I-III. kötet [egybekötve]+mellékletek.
Bp., 1929. Grill Károly. |
VIII+329+(4)+185p.; V+353+(1)p. Példányunkból hiányzik az összes melléklet. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |