145. árverés - 195. tétel
(Benyovszky Móric, gróf) Benyowsky, Maurice-Auguste Comte de
Voyages et mémoires de ~. Tome(s) I-II.
Paris, 1791. F. Buisson. |
(4)+VIII+466p.; (4)+486p. |
Első francia nyelvű kiadás. A mű először egy évvel korábban jelent meg angolul, majd nem sokkal később németül is. Magyar nyelven csak a következő évszázad végén látott napvilágot. |
Aranyozott gerincű, modern félbőr-kötésben. Körülvágatlan példány. |