149. árverés - 182. tétel
Kubinyi, (Sándor) Alexandrus
Enchiridion lexici juris incliti Regni Hungariae, seu extractus universarum legum patriarum, in Corpore Juris contentarum, ordine alphabeti digestus. Editio tertia aucta emendata usque ad Anni 1830. Decreta extensa opera Joannis Csaplovics...
Posonii, 1832. typis S. Ludovici Weber. |
IV+556p. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. A címlap alsó részén egy csíkot levágtak. |