149. árverés - 241. tétel
Keleti Károly
A Balkán-félsziget némely országai- és tartományainak közgazdasági viszonyai
Bp., 1885. Pesti Könyvnyomda-Rt. |
V+(2)+452+(2)p. |
Kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A címlapon régi könyvtári bélyegzővel. |