154. árverés - 170. tétel
Lauka Gusztáv
Szellemi szikrák. Nevezetesebb emberek köz és magán életbeni elmés rögtönzései és élczes mondatai. Közli ~.
Pest, 1862. Heckenast G. |
XVIII+(2)+304p. |
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli félbőr-kötésben. |
Szüry: 2776. |