156. árverés - 147. tétel
Gracian, (Balthasar) Boldisar
Bölts, és Figyelmetes udvari ember. Irta Spányol nyelven ~. Forditotta Németbűl Faludi Ferentz.
Nagy-Szombatban, 1750. Academiai Bötűkkel. |
(8)+207+(13)p. Első kiadás. |
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli bőrkötésben. |