156. árverés - 152. tétel
Gvadányi József, (gróf)
Rontó Pálnak egy Magyar lovas Köz-Katonának és Gróf Benyovszki Móritznak életek', Földön, Tengereken álmélkodásra méltó Történettyeiknek, 's véghez vitt Dolgaiknak le-írása, a' mellyet Hazánk Dámáinak kedvekért Versekbe foglalt ~ Magyar Lovas Generális
Pozsonyban, 1807. Wéber Simon Péter. |
XX+548p. A címlapon rézmetszetű vignettával. |
A mű először 1793-ban jelent meg. |
XX. századi vászonkötésben. A címlap javítva, ez kis mértékben a szöveget és a metszetet is érinti. |