156. árverés - 280. tétel
Török Sándor
Vidéken volt primadonna. Regény.
(Bp., 1934.) Pantheon. |
159p. A címlapon dedikációval: "Jávor Pálnak tisztelettel >>Péterért<< Török Sándor Bp. 1936. V. 8." |
Az ajánlás napján volt a szerző „Április” című darabjának ősbemutatója, amelyben a színész Péter szerepét alakította. |
Kopottas, kiadói vászonkötésben. A levelek alsó részén -- fokozatosan halványodó -- barna folttal. |