156. árverés - 322. tétel
Miklós Imre
A magyar vasutasság oknyomozó történelme
Vácon, 1937. Kapisztrán ny. |
(4)+IV+808+(1)p.+53t. (ebből 3 kétoldalas)+5 mell. (ebből 2 kihajt., 1 kétoldalas) Számozott (646./?), aláírt példány. (A "Történetírás" könyvei. I.) |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |