156. árverés - 377. tétel
Pauler Gyula
Wesselényi Ferencz nádor és társainak összeesküvése. 1664-1671. I-II. kötet.
Bp., 1876. MTA. |
(6)+X+412p.; (4)+450p. (Az MTA Könyvkiadó-Vállalata. I-II.) |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Kis kopásnyomokkal. |