156. árverés - 44. tétel
Böhm, (Lénárt) Leonhard
Geschichte des Temeser Banats. I-II. Theil(e) [egybekötve].
Leipzig, 1861. Otto Wigand. |
XVI+415+(1)+IV+(2)+324+48p. |
Hozzá:
Atlas zur Geschichte des Temeser Banats von —. Zwei Theile.
Leipzig, 1861. Otto Wigand. 1 színes, kihajt. térk.+XIIIt. (kőnyomatok) A táblákon a temesvári Hunyadi-várkastély, Lenau csatádi szülőháza, viseletek és ókori leletek láthatók. |
A szövegkötet enyhén kopottas gerincű, korabeli bőrkötésben, a gerinc alján "A. M." monogrammal és kilencágú (grófi) koronával. A mellékletek enyhén sérült, kiadói papírmappában. |