156. árverés - 75. tétel
Csete István
Panegyrici sanctorum patronum Regni Hungariae, Tudni-illik, Nagy Asszonyról, Magyar Szentekről, Es az Országhoz tartozandó kivált-képpen-való Innepekre Jeles Prédikatziók. A' kiket találtunk a' Jesus Társaságából-való néhai ~ munkáiban. A' kinek hólta után hagyatott Deák Irásit... Haza nyelvén ki-botsátotta most maga-is már el-öregedvén; Azon Társaságból-való P. Gyalogi János.
Karsán [Kassa], 1754. (Akadémiai ny.) |
(10)+522+(2)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben. A gerinc peremein sérüléssel. |