156. árverés - 85. tétel
Bialoskurski Ödön — Beró Jenő dr. — Dercsényi Dezső
A m. kir. 4. honvéd tábori ágyúsezred (később 37. honvéd tábori tüzérezred) története
Bp., 1939. ("Pátria" ny.) |
315+(1)p.+VI kihajt. térk. (A m. kir. 37. honvéd tüzérdandár története 1914-1918. I.) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |