156. árverés - 89. tétel
A Világháború képes krónikája. I-IX. kötet.
Bp., 1914-1916. Révai. |
(4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+13 kihajt. t.; (4)+416p.+11 kihajt. t.; 416p.+13 kihajt. t.; 416p.+11 kihajt. t. |
Kopottas, kiadói vászonkötésben. |