158. árverés - 1. tétel
Abafi Aigner Lajos
A lepkészet története Magyarországon
Bp., 1898. Kir. Magyar Természettud. Társulat. |
VI+(2)+202+(6)p. |
A kötet végén található két függelékben külföldi és hazai lepkészeti bibliográfia olvasható. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. |