158. árverés - 142. tétel
Gelich Rikhárd
Magyarország függetlenségi harcza 1848-49-ben. I-III. kötet.
Bp., (1883-1889.) Aigner L. |
(2)+486+Vp.+2t. (színes, 1-1 levélen magyarázó szöveggel); (2)+497+IVp.+2t. (színes, 1-1 levélen magyarázó szöveggel); (2)+930+IX+(2)p. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. A harmadik kötet gerincén apró szakadásokkal. |