158. árverés - 15. tétel
Balassa, (Ferenc) Franciscus
Viennae Austriae, 1754. Typis Joannis Thomae Trattner. |
(12)+58p.+1 kihajt. mell. (a koronázási palást rézmetszetű képe) |
Hozzákötve:
Materia tentaminis publici, ex historia et re numaria qauestiones
H.n., é.n. ny. n. (32)p. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. |