158. árverés - 18. tétel
Ballagi Béla, dr.
Az Éjszak-amerikai Egyesűlt-Államok megalapítása
Bp., 1886. Franklin-Társulat. |
135p. (Történelmi könyvtár. 78.) |
Hozzákötve:
Tóth Pál:
Lorántffy Zsuzsanna. Élet- és jellemrajz.
Bp., 1886. Franklin-Társulat. 74p. (Történelmi könyvtár. 79.)
Hozzákötve:
Gyürky Ödön:
Salamon magyar király
Bp., 1886. Franklin-Társulat. 79p. (Történelmi könyvtár. 80.) |
Kopott, korabeli félvászon-kötésben. |