158. árverés - 195. tétel
(Fraknói) Frankl Vilmos
Pázmány Péter és kora. I-III. kötet.
Pest, 1868-1872. Ráth M. |
IX+632p.; (2)+455p.; (2)+395p. |
Az első kötet díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, a második enyhén sérült, kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben (a címlap alsó sarkát levágták), a harmadik kettévált, kiadói papírborítóban (körülvágatlan). |