158. árverés - 218. tétel
Gyárfás István
A jász-kunok története. I-IV. kötet.
Kecskemét -- Szolnok -- Bp., 1870-1885. Szilády K. ny. -- Bakos I. ny. -- Neuwald I. ny. |
XII+612+(1)p.; X+487+(2)p.; XIX+795+(1)p.+1 kihajt. mell.; (4)+436p. |
Az első kötet díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, a második kiadói papírborítóban (felvágatlan), a harmadik későbbi félvászon-kötésben (az eredeti borító bekötve), a negyedik modern félvászon-kötésben. |