158. árverés - 219. tétel
Gyöngyösi István
~nak költeményes maradványi. Mellyeket egybe-szedett és a' leg-régibb nyomtatványok és Kéz-írások szerént hibáiból ki-mentett Dugonics András királyi oktató. I-II. darab.
Posonyban és Pesten, 1796. Füskúti Landerer Mihály. |
1t.+LXXXII+(30)+435p.; 1t.+(18)+657+(10)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A második kötet gerincén kis kopásnyommal. |
Szüry: 1662. |