158. árverés - 361. tétel
Madarász László, vitéz
A levegő meghódítása. A léghajózás és géprepülés története kezdettől a mai napig.
(Bp., 1925.) Világirodalom. |
392p.+64t. Dedikált példány. (A hat világrész. Utazások és felfedezések. XX.) |
Korabeli vászonkötésben. |