158. árverés - 392. tétel
Nagy Mihály, sarkadi
Szatmár—Németi szabad királyi város egyházi és polgári történetei. Összeszedte: ~; rendszerbe ütötte s kiegészítette: Bartók Gábor.
Szatmárt, 1860. Kovács Márton ny. |
IX+(2)+12-324p. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |