158. árverés - 433. tétel
Podhradczky József
Béla király névtelen jegyzőjének idejekora és hitelessége. Oklevelek, egykoru és közelkoru kutfők szerint birálta és értelmezte ~.
Budán, 1861. Bagó Márton. |
430+(1)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A leveleken rozsdafoltokkal. |