158. árverés - 439. tétel
Pucz Antal
A' keresztes hadaknak rövid leirása. Az olvasást kedvellők' számára magyarázta ~.
Pest, 1816. Trattner. |
1t.+VI+(1)+8-168p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: Nagy Iván gyűjteményi bélyegzőjével. |
Szüry: 3703. |