158. árverés - 441. tétel
Ranke, (Leopold) Lipót
Szerbia és Törökország a tizenkilenczedik században. Ford.: Mihályffy Gyula.
Nagy-Becskereken, 1890. Pleitz F. |
XIV+(2)+645p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. XXVI. kötet.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |