158. árverés - 471. tétel
Szabó Ferencz
Európa története a franczia forradalom kezdetétől a bécsi congressusig (1789-1815). Menzel, Weisz, Horváth, Springer s mások művei után írta ~. I-II. kötet.
Nagy_Becskereken, 1890.) Pleitz. |
(8)+549p.; (8)+542 [recte 532]p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. XI-XII.) |
Aranyozott gerincű, enyhén kopottas, kiadói félbőr-kötésben. Néhány lapja kijár a könyvtestből. |