158. árverés - 499. tétel
Szokolay Hártó János
Szabadalmas Kecskemét városának történetirati ismertetése azaz: Régibb kori és jelen állapotjának lehető hív előadása
Kecskeméten, 1846. Szilády Károly ny. |
X+(1)+12-180p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az utolsó néhány levele foltos. |