158. árverés - 508. tétel
Takács L(ászló)
Magyarország. Általános utazási zsebkönyv. Hiteles adatok s e czélból tett utazások alapján szerkeszté ~.
Nagyvárad, 1886. Ifj. Berger Sámuel. |
IV+(6)+390p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán kis kopással. |