158. árverés - 525. tétel
Prinz Gyula, dr.
Utazásaim Belső-Ázsiában. Nagy-Turán földrajzi ábrázata.
Bp., 1945. Renaissance. |
311+(5)p.+8t. Dedikált példány. |
A mű először 1911-ben jelent meg. |
Kopottas, aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. Javításra szorul. |