158. árverés - 542. tétel
(Vay László, báró)
A' német hivség, a'vagy: Bécs polgárjai a' frantzhadban eggy házi nép' emlékezet jele (a) Bécs minden Lakossaira nézve, Kik... életeket a' köztársaságnak... szentelték. Németből magyarra szabadon általtétetődött eggy buzgó Magyar Hazafitárs által... (I. kötet.)
Nagy-Várad, 1806. Gottlieb ny. |
XVI+(3)+20-128+(8)+129-386+(12)p. |
A mű két kötetben teljes. |
Korabeli félvászon-kötésben. A címlapon, valamint az utolsó levélen kis -- javított -- sérüléssel (utóbbinál kis szöveghiánnyal). |
Szüry: 3390. |