158. árverés - 547. tétel
Villányi Szaniszló
Győr-vár és város helyrajza, erődítése, háztelek- és lakossági viszonyai a XVI. és XVII. században. (Két ábrával.)
(Győr, 1882. Grosz G) |
(4)+210p.+2 kihajt. mell. |
Hozzá:
Győrmegye és város anyagi miveltségtörténete kiváló tekintettel a szorgalmi néposztály társadalmi helyzetére 1000-1301.
(Győr, 1882. Grosz ny.) 198p. |
Mindkét mű aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |