158. árverés - 550. tétel
(Voltaire, Francois-Marie Arouet de)
Henriás az az Negyedik Henrik francz királynak Életének némelly része, melly Francz Versekből ugyan annyi számú 's lábú Versekbe foglaltatott Pétzeli Jó'sef által
Győr, 1786. Strejbig ny. |
(14)+209p. |
Első magyar fordítás. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az utolsó levélen kézírással pótolt hiánnyal. |
Szüry: 5093. |