158. árverés - 88. tétel
Erdélyország' történetei' tára. Egykoru 's magyar nyelven készített történetiratok-, levelek-, országgyülési végzések- és törvényczikkelyekből. Kiadják gróf Kemény József és Nagy Ajtai Kovács István. I-II. kötet [egybekötve].
Kolozsvártt, 1837-1845. Barra Gábor -- özv. Barráné és Stein. |
XXV+266+XIII+(2)+291p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |