158. árverés - 95. tétel
Kohn Sámuel, dr.
A szombatosok. Történetük, dogmatikájuk és irodalmuk. Különös tekintettel Péchi Simon főkanczellár életére és munkáira.
Bp., 1889. Athenaeum. |
XVI+377p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen apró sérüléssel. |