159. árverés - 11. tétel
(Cserey) Cserei Farkas, nagy-aitai
A' magyar, és székely asszonyok' törvénye. Mellyet E' két nevezetü, de egy Vérü Nemes Nemzetnek Törvényiből, Törvényes Szokásiból, Végezésiből, Birák Itéletiből, és más Törvény-Tudók Irásiból egybe-szedett ~.
Kolo'sváratt, 1800. Hochmeister Márton ny. |
XII+392 [recte 292]p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Több levelének (XI-34p.) alján erős barna elszíneződéssel. |