159. árverés - 147. tétel
Petőfi Sándor (ford.)
Robin Hood. Angol regény. Irta James György. Forditotta ~. I-II. rész [egybekötve].
Pesten, 1844. Hartleben. |
240+285p. Első kiadás. (Külföldi Regénytár. XXII-XXIII.) |
George Payne Rainsford James híres regényének első magyar fordítása. A költő Nagy Ignác megbízásából ültette át magyarra németből. |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Slightly worn, contemporary half cloth. Szüry: 0; Borda: 1460. |