159. árverés - 153. tétel
Pázmány Péter
Posonban, 1637. ny.n. |
XII+1073+(7)p. Harmadik kiadás. |
Az RMNy két változatát ismeri. A "B" változat címlapját és utolsó levelét a XVIII. században nyomtatták. Példányunk a teljes egészében 1637-ben készült (gyakoribb) "A" variáns. |
Enyhén kopottas, korabeli bőrkötésben. Néhány levél széle sérült, szöveghiány nincs. |
RMNy 1697.; RMK I 673.; Borda: 6441. |