159. árverés - 166. tétel
Széchenyi István, gróf
Véleményes jelentés a tiszaszabályozási ügy fejlődésérül
(Pozsonyban, 1848. Belnay örökösei.) |
(2)+70p. Első kiadás. |
A Széchenyi neve alatt megjelent művet munkatársa, Kovács Lajos írta Clark Ádám és mások közreműködésével. A könyv a Tisza-szabályozás addigi eredményeiről számol be, és a szükséges intézkedésekre is javaslatot tesz. |
Modern félbőr-kötésben. A címlapot oldalt erősen megvágták. |
Szentkirályi: 139. |