159. árverés - 190. tétel
Fónagy József
A vizsla idomitása. Függeléke: A beteg ebek gyógykezelése.
Bp., 1893. Athenaeum. |
(4)+V+(2)+8-220p. |
A címlapon ajánló sorokkal: "Nagys Kenedi Géza úrnak a >>vadász képek<< kitűnő írójának Igaz tisztelete jeléül Budapest 1893 január 29 Szerző". |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the author. Richly gilt, original cloth. |