159. árverés - 195. tétel
Vidiczky János, dr.
A vadászati jog lexikona. A vadászatról szóló 1883: XX. törvénycikk, valamint a vadászatra vonatkozó összes egyéb törvények és rendeletek ismertetése a vonatkozó joggyakorlattal együtt. Szerkesztette: ~.
Bp. (Vác), 1930. (Kapisztrán ny.) |
724p. A címlapon Nagy Lászlónak, a Hubertus Országos Magyar Vadászati Védegylet igazgatójának szóló ajánló sorokkal. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |