159. árverés - 67. tétel
(Kassics Ignác)
Pesten, 1826. Petrózai Trattner Mátyás. |
1t.+(14)+249p. |
A mű Amelie Wallenburg grófnő egy évvel korábban megjelent német munkájának átdolgozott fordítása. |
Enyhén kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |