159. árverés - 80. tétel
Babits Mihály
Az európai irodalom története 1760-1925
(Bp., 1935.) Nyugat. |
352p. Szövegközti rajzokkal. Első kiadás. |
Az előzéklapon ajánló sorokkal: "Nagy Endrének igaz szeretettel Babits Mihály." |
Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |