159. árverés - 83. tétel
Karinthy Frigyes
~ kiadatlan naplója és levelei. Babits Mihály bevezetésével sajtó alá rendezte: Ascher Oszkár.
(Bp., 1938.) Nyugat. |
201+(2)p.+12t. |
Az első levélen Ascher Oszkár Komlós Aladárnak szóló, egészoldalas, páratlanul érdekes ajánlásával. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |