Második nap 148. árverés - 173. tétel
Camera obscura. I. (Unicus)
Lipcsében, 1844. (Tauchnitz Bern.) Bizományban Köhler Ferencnél. |
(2)+139p. |
A szatirikus kor- és jellemrajzok szerzője ismeretlen. |
XIX. század végi, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti borítók bekötve. |
Szentkirályi: C-2. |