Második nap 148. árverés - 34. tétel
(Makó Pál)
Institutiones arithmeticae in usum gymnasiorum et scholarum grammaticarum per regnum Hungariae et provincias eidem adnexas. Par(te)s I-III [egybekötve].
Budae, 1779-1781. Typis Regiae Universitatis. |
(6)+154+120p. |
A mű első alkalommal 1777-1778-ban jelent meg ugyanitt. A szerző tankönyveit külföldön is használták, e munkájának számos kiadása látott napvilágot. |
Korabeli, kopottas, enyhén sérült, aranyozott gerincű félbőr-kötésben. |